Coffee

31.12.2022

Tento príbeh je veľmi zvláštny. 

Coffee bola nájdená ako podvýživené chúďa dostrieľané brokmi. Bola na klinike CatVet a mne sa akurát ozvala nová dočaskárka, takže som mohla pomôcť s umiestnením. Micka teda išla tam, dala sa do poriadku a dočaskárka si ju napokon aj nechala natrvalo. 

Ja som ju však zatiaľ nevyradila z evidencie a o nejaký čas sa mi ozvali, že mačičke niečo je a asi má bolesti. Vybavila som teda veterinu a zistilo sa, že mačička má viaceré zlomeniny (!). Nič neukazovalo na to, že by jej bolo ublížené a ani sa nesprávala ako týraná mačka...veľmi zvláštne. Do úvahy prichádzal úraz, ale opäť - nemali sme sa čoho chytiť, pretože si neviem predstaviť, aký úraz by mohla mačka utrpieť v byte. Jedine ak by nejako nešťastne spadla alebo sa niekde zasekla 🤷‍♀️ Porozprávala som sa s majiteľkou a skutočne to vyzeralo, že sa nič o tom nevie. Chodila za ňou na veterinu, keď bola hospitalizovaná a prejavovala sa starostlivo.
Mačička bola zoperovaná, vrátila sa do domova a zatiaľ je to ok. Do domácnosti pribudol aj kocúrik, ktorý sa s Coffee spriatelil. Do dnešného dňa neviem, čo zlomeniny spôsobilo.