Fazuľka

23.05.2014

Pusinkina dcéra. Jej vznik je popísaný v tomto článku.

Najmenšia zo súrodencov si našla domov ako prvá, dostala meno Škorica.

Spája sa s ňou neuveriteľný príbeh o jej strate. Keď mala 1,5 roka, stratila sa - chodievala totiž na balkón na 1. poschodí, ktorý viedol do dvora vnútrobloku. Niekedy ju tam púšťali, ale 15.8.2015 bola strašná horúčava, ktorá skončila búrkou a vtedy sa nevrátila.

Chodievala som ju hľadať denne 4 mesiace...nenašla som, rezignovala som...

Potom raz v januári 2016 niekto zdieľal, že našiel prítulnú mačku a chce jej nájsť na zimu útočisko. Tigrinku, akých je tisíc. Len tak zo srandy som zavolala, či nemá ružovú ľavú zadnú labku...a mala. Išla som sa pozrieť na ňu a neuveriteľné - bola to ona! Odviezla som si ju domov (bolo 22:00) a kontaktovala som majiteľov. O 23:00 boli u mňa a nechceli veriť, že je to ona - na ulici sa totiž zmenila, už to nebola štíhla mica s dlhými ušami, ale huňatá veľká mačka, ktorá nám trošička "nakynula".

Poobzerali sme kresbu (tá slúži ako odtlačky prstov) do detailov, všetko sedelo...a tak sa majitelia teda zmierili s tým, že je to ona a vzali si ju. Až po čase mi napísali, že už veria, že je to ona. Len si medzičasom adoptovali už inú micku, čiže sa budú musieť spriateliť.