Kronos

28.05.2021

Aby som sa náhodou nenudila ani na Silvestra, tak mi volá suseda z vedľajšieho vchodu...že tam zomrel jeden sused...a v byte 5 mačiek Že policajti musia zapečatiť byt a mačky musia preč, do útulku sa nevedeli dovolať.

No nič - bolo treba konať a nie rozmýšľať, tak som sa obliekla, vzala všetky prepravky čo mám a išla som pomôcť. Micky som vzala a zatiaľ umiestnila do núdzovej dočasky k tejto osobe, nech aspoň na niečo je užitočná, tá sa samozrejme potešila jak hrom. Poviem Vám pravdu - moc rozdiel to teda pre tie mačky nebol - rovnaký bordel mal aj ten pán doma.

Nuž ale bolo treba micky veterinárne poriešiť, čiže som musela ďalej hľadať nejakú normálnu dočasku pre nich. Mačky išli spolu do 1 dočasky a na kocúrikov Krona a Kaira sa mi ozvala pani, ktorá ich prichýlila, tam sa dali do poriadku (mali úplne zanedbaný chrup, nevedeli papať a mali aj isospory) a potom si našli spoločný domov v rodinke s 2 deťmi. 

Týmto však putovanie domácnosťami neskončilo - z domova ich oboch vrátili. Kocúrikom sa domov nepáčil, pretože dom sa stále zariaďoval, boli tam neustále zmeny v ich teritóriu a tie mačky, ako už vieme, berú veľmi zle. Kocúrikovia ocikávali všetko nové, čo do ich teritória nepatrilo a čo sa menilo.

Krona si potom adoptovala mladá mamička so synom a tá ho opäť vrátila kvôli problémom s podnájmom. Kairos zatiaľ čakal u mňa...

Po týchto peripetiách si kocúrikov adoptovala mladá slečna a ja budem veriť, že tento domov je konečne pre nich ten pravý. Napokon išli predsa len spolu 🤍

Inzerát mali takýto.